© 2023 Velesar

MENU

  1. pl
  2. en
  3. cs
  1. pl
  2. en
  3. cs

Dziś nasza zbiórka na portalu crowdfundingowym OdpalProjekt.pl osiągnęła 50% założonej kwoty! To oznacza, że nadchodzący album jest coraz bliżej. Bardzo dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty!

 

A skoro mamy 50%, to najwyższy czas, by udostępnić więcej informacji odnośnie nadchodzącego albumu. Tak więc z przyjemnością ogłaszamy wszem i wobec, że drugi album Velesara będzie nosił tytuł "Szczodre Gody"! Znajdzie się na nim 12 nowych utworów, z których jeden już znacie - chodzi oczywiście o "Swaćbę".

 

Więc jaka będzie nowa płyta? Bardzo metalowa, ale też mocno folkowa, czyli stylistycznie zbliżona do naszego pierwszego albumu "Dziwadła". Oczywiście nie zabraknie także gości, z których jeden pewnie mocno Was zaskoczy... Ale na razie sza! Wszystkich tajemnic zdradzić jeszcze nie możemy... Sława Wam wszystkim i każdemu z osobna!

 

PS.: Oczywiście nie będziemy czekać z premierą do przyszłorocznych "Szczodrych Godów", więc bez obaw! :) Ale na święta będzie jak znalazł...

 

PS2.: Uwaga! Przedstawiona grafika NIE JEST okładką płyty! Na oficjalne zaprezentowanie okładki musicie poczekać na kolejną okazję...

 

NADCHODZĄ "SZCZODRE GODY"!

26 listopada 2020