02 czerwca 2021

Ostatni goście na albumie - Percival Schuttenbach!

Nasi Drodzy Przyjaciele! Nadeszła pora, by ogłosić ostatnich już gości, którzy zaśpiewają na naszym nowym albumie. I będzie to coś specjalnego, bo i sami goście są specjalni - z najwyższej półki polskiej sceny folku i folk metalu!

 

Panie i Panowie, z ogromną i nieskrywaną przyjemnością informujemy, że na albumie "Szczodre Gody" pojawią się dwie osoby, z którymi Velesar (czyli Marcin) nie raz spotykał się na wspólnej scenie - zarówno za czasów Radogosta, jak i River of Time - ale jakoś nigdy nie udało się nagrać czegoś razem. Aż do teraz! Te osoby to oczywiście Katarzyna Bromirska i Mikołaj Rybacki - czyli twórcy i głównodowodzący formacji Percival oraz Percival Schuttenbach!

 

Oba te zespoły doskonale znacie, bo to właśnie Percival Schuttenbach jest jedną z kapel będących prekursorami folk metalu w Polsce, a w dodatku nadal są bardzo aktywni tak koncertowo, jak i płytowo. Oczywiście nie można zapominać, że projekt folkowy, czyli Percival, jest obecnie znany na całym świecie za sprawą ścieżki dźwiękowej do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Tak więc witamy na velesarowym pokładzie!

 

 

  1. pl
  2. en
  3. cs
  1. pl
  2. en
  3. cs

MENU

© 2022 Velesar