© 2023 Velesar

MENU

  1. pl
  2. en
  3. cs
  1. pl
  2. en
  3. cs

Przyszła pora, by na poważnie zabrać się za nasz trzeci album! Przyznajemy, że początkowo nie mieliśmy w planach zbiórki, ale - zupełnie dla nas nieoczekiwanie - zaczęły do nas napływać głosy z Waszej strony, by jednak nie rezygnować z takiej formy wsparcia i po prostu zbiórkę uruchomić. Cóż, nie ukrywamy, że Wasze wsparcie znacząco przyśpieszy realizację albumu, a bez niego sprawa będzie o wiele trudniejsza (oczywiście przede wszystkim finansowo). Dlatego podjęliśmy decyzję i oficjalnie informujemy, że zbiórka właśnie ruszyła!

 

Zdecydowaliśmy się na portal Wspieram.to, który jest jedną z największych platform crowdfundingowych w Polsce, a jednocześnie najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Tak więc wrzucamy link do zbiórki i raz jeszcze prosimy Was o wsparcie! Rzecz jasna, na Darczyńców czekają nagrody, a wśród nich są gadżety związane z naszym zespołem, zaproszenia na koncerty i przede wszystkim - sam trzeci album. Są też dwie nagrody specjalne, które także można zgarnąć... Za wszystkie wpłaty gorąco Wam dziękujemy!

 

Prosimy też o pomoc w rozpropagowaniu zbiórki, zwłaszcza że mamy do dyspozycji tylko 2 miesiące. Zbiórka zakończy się dokładnie 23 listopada. A potem... wchodzimy do studia!

 

Pomóż nagrać trzeci album Velesara!

14 września 2023