© 2023 Velesar

MENU

 1. pl
 2. en
 3. cs
 1. pl
 2. en
 3. cs

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz album "Szczodre Gody" ma szansę zdobyć tegoroczną nagrodę Wirtualnych Gęśli! By jednak mogło się to udać, będzie potrzebna Wasza pomoc - ponieważ to właśnie Wy wybierzecie zwycięzców! Głosowanie właśnie ruszyło! Jak głosować? Poniżej podajemy instrukcję:

 

 • Wejdź na stronę: http://www.gesle.folk.pl/?&akcja=pokaz&rok=2022
 • Gdy już wybierzesz płytę, którą uważasz za najlepszą (oczywiście mamy nadzieję, że będą to "Szczodre Gody"...), wciśnij znajdujący się POD TYTUŁEM DANEGO ALBUMU przycisk "głosuję na tę płytę". Otworzy się wówczas okno z formularzem.
 • Możesz też zagłosować na NAJCIEKAWSZĄ Twoim zdaniem OKŁADKĘ. Aby to zrobić, zaznacz kropkę po prawej stronie wybranej okładki.
 • Gdy już zaznaczysz płytę, na którą głosujesz, wpisz dane w wyznaczone miejsca (aby oddać głos musisz wpisać: Imię, Nazwisko i e-mail, a jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu nagród - musisz jeszcze podać dokładny adres), a następnie wciśnij przycisk "głosuję". Pojawi się okno, w którym zostaną wyświetlone informacje, które podałeś. Sprawdź czy wszystko się zgadza, a jeśli tak, to wciśnij przycisk "wyślij". Jeśli nie, możesz poprawić dane.
 • Na podanego przez Ciebie e-maila zostanie wysłany list z informacją, że bierzesz udział w głosowaniu oraz link. Aby dokończyć głosowanie MUSISZ kliknąć na ten link i DOPIERO WTEDY twój głos zostanie policzony. (UWAGA! To bardzo ważne!).

 

Za wszystkie oddane na nas głosy z góry bardzo dziękujemy! Nasz poprzedni album "Dziwadła" w 2020 r. uplasował się na 6. miejscu tego plebiscytu, co było dla nas dużym sukcesem. Czy "Szczodre Gody" wygrają? To już zależy tylko od Was!

 

 

"SZCZODRE GODY" W PLEBISCYCIE "WIRTUALNE GĘŚLE"!

16 marca 2022